Etkinliklerimiz

Haçiko Balosu

HAÇİKO, geleneksel hale getirdiği ve kırmızı halı geçişi sonrası yemekli galalar şeklinde düzenlediği Altın Pati Ödül Törenleri ile müzik, sinema, tiyatro, spor, iş dünyasını bir araya getiriyor ve hayvan hakları konusunda duyarlı kişilere ödül takdim ediyor. Bugüne dek Altın Pati törenlerine katılıp ödül alan sanatçılardan bazıları şöyle; Ahmet Özhan, Ajda Pekkan, Ayşen Gruda, Behzat Uygur, Berk Oktay, Buray, Cansel Elçin, Cemal Hünal, Edis Hun, Emel Sayın, Erol Evgin, Ferhat Göçer, Hamdi Alkan, İbrahim Çelikkol, Kenan Doğulu, Nebahat Çehre, Nilüfer, Oktay Kaynarca, Rafet el Roman, Serenay Sarıkaya, Süheyl Uygur, Tamer Karadağlı, Vatan Şaşmaz, Yusuf Güney, Wilma Elles, Zara.

Adım Adım Koşusu

Haçiko derneği olarak 40’ıncı ve 41’inci İstanbul Maratonuna katıldık. 41. İstanbul maratonuna HAÇİKO adına katılan 65 hayvan severler ile birlikte minik dostlarımıza umut olduk. Hayvan sever gönüllülerimiz sayesinde 523 bağışçıya ulaşıp, 33 bin 811 lira bağış topladık. HAÇİKO olarak toplanan bu bağışla Trafik Kazası Mağduru Canlara Yardım Eli Uzat projesi kapsamında minik dostlarımızın yaşama tutunmasını sağlıyoruz. 41. İstanbul Maratonu'na katılan HAÇİKO gönüllülerimiz ve onlar sayesinde ulaştığımız tüm bağışçılarımıza, yaşama tutunmak için yardım bekleyen minik dostlarımız adına çok teşekkür ediyoruz. Hayvan sever gönüllü̈ destekçilerimiz sayesinde her geçen yıl daha çok minik dostumuzun elinden tutacak, refah düzeylerinin daha yüksek olduğu bir gelecek sunacağız.

Takvim

Haçiko Derneği kuruluşundan bu yana ünlü isimlerin de yer aldığı Haçiko takvimlerini hazırladı. Bu takvimler hem basında ses getirdi hem de can dostlarımıza destek olarak dönüş yaptı.